Kırıkhan Mensucat

Set Tohumculuk İşletmesi

Set Tohum, 2010 yılında Adana Organize Sanayiinde kurulan tohumculuk tesisleriyle; Türkiye’nin en modern, teknolojik ve geleceğe dönük tohum üretimini gerçekleştirmektedir. Kurumsal iletişimini, üretmenin ve dağıtımın dışında çiftçinin bugün ve yarın dostu olabilmek- felsefesiyle kurgulayan Set Tohum; üretim yaptığı her alanda, danışılan ve her türlü bilimsel destek alınabilen bilge paydaş anlayışıyla çalışır.

Set Tohum’un vizyonu, Türkiye ve uluslararası pazarlarda tohumda ileri üretim teknolojileri kullanmak suretiyle kalite odaklı bir yaklaşımla üreticilerimize üstün nitelikli tohumlar kazandırarak ülke tarımına hizmet etmektir. Tüm marka kimliğine ve iletişimine “Gelecek” vizyonuyla yepyeni bir sinerji sağlayan Set Tohum alanında ikonik bir marka olan Monsanto’nun D&PL markasıyla ıslah edilen pamuk çeşitlerini, ülkemize en uygun şartlarda üreterek Türk çiftçisinin kullanımına sunmaktadır.

Set Tohum, tüm üretim ve yönetim anlayışlarının dışında, tarımın ve toprağın ülke insanımızın kalbindeki hassasiyetinin farkındalığıyla çalışır. Anadolu’nun kadim ozan ve bilgelerinin tamamı toprağa hangi değer ve sıfatları yakıştırdıysa, bunları unutmaz ve unutturmaz. “Gelecek” vizyonu bir yandan en değerli -ekim- işlemini vurgularken, diğer yandan bir mülkü değil bir emaneti işlediğimizin ve ektiğimizin manifestosudur.

Adana Hacı Sabancı O.S.B. Turgut Özal Bulvarı No:35 01350 Sarıçam ADANA